Vidi poslove u Kriku

Web & UI Dizajner

Opis radnog mjesta

Kao UX/UI dizajneru, glavni zadatak je stvoriti oku ugodno i intuitivno korisničko iskustvo na web stranicama i web aplikacijama, bit ćete zaduženi za:

  • kreiranje informacijske arhitekture
  • stvaranje wireframeova
  • dizajn
  • podršku programerima tijekom projekta
  • podršku ostalim članovima tima

Uvjeti

  • iskustvo u digitalnom dizajnu te poznavanje web tehnologija
  • izvrsno znanje principa responzivnog dizajna
  • poznavanje dobrih UX&UI praksi
  • iskustvo u wireframea i prototipa
  • aktivno znanje i rad u alatima Sketch App, Marvell te Adobe Photoshop i Illustrator
  • dizajniranje s naglaskom na funkcionalnost proizvoda i korisničko iskustvo
  • mogućnost analize statističkih podataka s ciljem razumijevanja ciljane publike, skupine uređaja, klijentovih ciljeva te poslovne strategije

Dodatne prednosti:

  • iskustvo u izradi animacija

Što nudimo

  • rad na izazovnim projektima u poticajnom okruženju s ekipom spremnom na timski rad
  • priliku za dokazati se u implementaciji najnovijih UX/UI načela
  • kontinuirani vlastiti razvoj – edukacije, konferencije, meetupovi (ako imaš vlastiti session/članak, posebno te nagrađujemo)
  • dodatne stimulacije za iznimno kvalitetno odrađene projekte
  • fleksibilno radno vrijeme
  • brigu o zdravlju i zajedničke sportske aktivnosti izvan ureda

Za prijavu molimo poslati:

  • životopis ili kratku prezentaciju o sebi u željenom formatu
  • do tri rada koji će tebe i tvoje kvalitete predstaviti u najboljem svjetlu